Smart Developers

Smart Developers Sp. z o.o. jest Polską firmą informatyczną.

Głównym kierunkiem zainteresowania przedsiębiorstwa jest branża e-commerce, dla której tworzone są kompleksowe rozwiązania do handlu w sieci.

Nad realizacją projektów czuwa doświadczona kadra ekspertów, koordynująca pracę zespołów projektowych – wszystko po to, by dostarczyć końcowemu Klientowi profesjonalnych i zaawansowanych technologii.

Tradoro

System Tradoro powstał po wielomiesięcznych pracach najlepszych specjalistów – programistów, grafików, koderów, przedsiębiorców internetowych i marketingowców. Analizy i próby wykonywane przez wykwalifikowanych testerów oraz nowych użytkowników pozwoliły dostosować panel zarządzania sprzedażą internetową do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystko po to, by ułatwić zarządzanie sklepem internetowym i do minimum ograniczyć pracę nad techniczną konfiguracją przez użytkowników. 14-dniowy okres testowy pomaga zapoznać się z panelem administracyjnym i wszystkimi funkcjonalnościami systemu.

Klient otrzymuje wszelkie niezbędne narzędzia w ramach jednego abonamentu! Od razu może zacząć sprzedawać swoje produkty! Sklep internetowy – zarządzanie sprzedażą produktów w sieci Katalog produktów i usług – możliwość oferowania asortymentu bez opcji natychmiastowego kupna.

W ten sposób przekształca się sklep w łatwy do prowadzenia katalog on-line Strona WWW dla firmy – Tradoro umożliwia tworzenie w ramach sklepu podstroi informacyjnych, mogących spełniać rolę witryny firmowej Konto poczty e-mail w domenie witryny Miejsce na serwerze – oprogramowanie rozwijane na efektywnych i bezpiecznych serwerach Tradoro.