Twój sklep

Sklepy Tradoro przygotowane zostały w taki sposób, by użytkownik systemu od razu mógł rozpocząć profesjonalną sprzedaż internetową. W tym celu zadbaliśmy o kompleksowość oprogramowania, dlatego każdy sprzedawca w oprogramowaniu Tradoro znajdzie: hosting 24h na dobę, subdomenę dla sklepu, konto poczty e-mail, unikatowe style graficzne (ok. 3000 kombinacji), jak również możliwość wystawiania przedmiotów na Allegro i w porównywarkach cen prosto ze swojego panelu administracyjnego.


Zadbaliśmy również o takie szczegóły jak: gotowe moduły płatności elektronicznych oraz dodawania dostawców przesyłek.


Co oferujemy

Jeśli zależy Ci na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach typu Google – również docenisz sklepy Tradoro. Zostały one zoptymalizowane tak, by znacząco ułatwić Twoim klientom odnalezienie sklepu.


Wszystko po to, by sprzedaż przez Internet stała się dla Ciebie czystą przyjemnością i maksymalnym zyskiem!

W Tradoro wybierasz jeden abonament i bez dodatkowych dopłat dostajesz wszystkie potrzebne w handlu internetowym funkcje.

Co osiągniesz z Tradoro

Rozwiniesz marketing wokół swojego sklepu

Masz do dyspozycji newslettery, sondy, a nawet atrakcyjne widgety promujące Twoje produkty. Dzięki tym narzędziom podniesiesz skuteczność Twojej sprzedaży.

Stworzysz unikatową szatę graficzną witryny

Możesz stworzyć ponad 3000 różnych kombinacji graficznych witryny Twojego sklepu. Jeżeli jednak nie chcesz używać gotowych szablonów, bez problemu wstawisz własne lub zamówisz dedykowaną grafikę bezpośrednio w Tradoro.

Szybciej dodasz produkty

Dzięki opcjom odmian produktów będziesz mógł automatycznie duplikować przedmioty, zmieniając tylko ich kolory czy rozmiary. Oszczędzisz dzięki temu sporo czasu.

Polubisz zarządzanie Allegro

Możesz wystawiać aukcje, importować produkty z aukcji prosto do swojego sklepu, ponawiać ofertę i kontrolować swoje stany magazynowe. Do dyspozycji masz również dodatkowe tła oraz sprytne zarządzanie zdjęciami produktów.

Zaoszczędzisz pieniądze

Zastanawiałeś się, ile musiałbyś zapłacić za: hosting, indywidualną grafikę, pomoc programistyczną, czy optymalizację witryny pod pozycjonowanie? W Tradoro masz to w abonamencie.

Skuteczne oprogramowanie

Dzięki takim wbudowanym opcjom jak: porównywarki cen, allegro, newslettery, sondy i różnorodne widgety, stworzysz skuteczne akcje marketingowe. Dzieki temu Twój sklep zwiększy widoczność w sieci, a to przekłada się na zyski.

Twoje dodatkowe wsparcie!

Przygotowaliśmy szereg narzędzi, które ułatwią Ci poruszanie się po świecie e-commerce. Zadbaliśmy również o to, byś w pełni wykorzystał możliwości Tradoro:

  • Blog Tradoro znajdziesz na nim wiele ciekawych artykułów, analiz rynkowych oraz nowości z rynku e-commerce. Będziesz również na bieżąco z aktualnościami na temat nowych funkcji w oprogramowaniu Tradoro. Jeśli zechcesz poszerzyć wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu w sieci, zajrzyj w zakładkę Szkoła Tradoro na naszym blogu – znajdziesz w niej masę przydatnych artykułów pisanych przez naszych ekspertów.
  • Profesjonalna opieka Użytkownika konsultanci Tradoro są po to, by służyć Ci swoją wiedzą. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą szybką i fachową pomoc.
  • Pomoc Wiki podpowie Ci jak rozwinąć swój sklep. Jeśli nie lubisz czytać instrukcji – mamy dla Ciebie filmy edukacyjne, na których pokażemy Ci jak precyzyjnie ustawiać sklep.
  • Manual do usługi w jasny sposób przedstawia krok po kroku jak używać wszystkich funkcji.
  • FAQ (Najczęściej zadawane pytania) to specjalny dział w którym łatwo możesz znaleźć odpowiedź na nurtujący Cię temat. Jeśli zatem masz pytanie – odpowiedzi szukaj w tej sekcji.

Zastanawiasz się jeszcze nad rozpoczęciem biznesu z Tradoro? Spokojnie, masz 14 dni na bezpłatne testowanie bez formalności i żadnych zobowiązań! W okresie próbnym dajemy Ci pełny dostęp do wszystkich opcji – sam przekonasz się o sile Tradoro.